Nowatorskie rozwiązanie dla slalomu!

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić nowy polski produkt, jakim są lekkie i miękkie tyczki slalomowe. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości tyczki SOFTPOLE są w pełni bezpieczne, a ponadto dostarczają wszystkiego tego, czego potrzebujesz podczas treningów:

  1. 100% bezpieczeństwa - tyczki SOFTPOLE są giętkie i miękkie!
  2. Lekkie i łatwe w transporcie! – są niesamowicie lekkie (20 tyczek waży tylko 1,8kg!)
  3. Szybkość w rozstawianiu slalomu - Jedna osoba z powodzeniem ustawi cały slalomu w ciągu 15 minut! Nie potrzebujesz już specjalnych kluczy! Z pewnością, każdy kto rozstawiał tradycyjne tyczki doceni tę cechę!
  4. Oszczędzasz! Nie potrzebujesz dodatkowych ochraniaczy. Z tyczkami SOFTPOLE także bez nich czujesz się bezpiecznie!
  5. Szeroka grupa docelowa - Tyczki polecamy zarówno dzieciom i młodzieży, osobom niepełnosprawnym, ale także profesjonalistom bez względu na wiek!
  6. Komfort psychiczny - Giętkie i lekkie, przez co nie powodują obrażeń i bolesnych uderzeń, pozwalają przezwyciężyć obawę związaną z prędkością. Są to szczególnie ważne cechy w trakcie nauki i dlatego bardzo doceniane przez instruktorów.
  7. Wszechstronne - Mogą być używane przez narciarzy i snowboardzistów, a także rolkarzy i wrotkarzy w lecie!
  8. Niezastąpione w przypadku osób niepełnosprawnych, w szczególności z ubytkami narządu wzroku!
  9. Niezależnie od powyższych cech są one bardzo odporne na wielokrotne uderzenia i pozostają na miejscu nawet w trakcie intensywnego i siłowego treningu profesjonalistów.
Sofpole